Floortime Terapisti, Psikolog, Oyun Terapisti
İletişim Bilgileri
Phone: 0538 770 5594
Floortime Terapisti/Psikolog SELİNAY ÇINAR
Floortime Terapisti, Oyun Terapisti
Skills
Floortime Terapisi100
Oyun Terapisi100

Uzmanlık Alanı: Psikolog

Lisans: Medipol Üniversitesi – Psikoloji

Uzmanlık Alanları: Yönlendirmesiz Oyun Terapisi ve Flial Oyun Terapisi, Bilişsel Davranışçı Terapi, Kabul Kararlık Terapisi, Gelişimsel Değerlendirme Süreci, Duygu Odaklı Çift ve Aile Terapisi

2016 senesinde Anadolu Lisesinden mezun oldum.
2019 senesinde İstanbul Medipol Üniversitesi psikoloji bölümünde lisans eğitimi tamamladım. Daha sonrasında sekiz ay Bakırköy Ruh ve Sinir Hastalıkları hastanesinde staj yaptım. Staj süremi tamamlarken Çocuk merkezli oyun terapisi, Uluslararası düzeyde geçerli olan Yönlendirmesiz Oyun terapisi, Flial Oyun terapisi eğitimlerini aldım. Bunlara ek Bilişsel Davranışçı terapi, Kabul Kararlılık Terapisi, Duygu Odaklı bireysel ve çift terapisi eğitimlerimi tamamladım. Enkom Clinic Dil ve Konuşma Merkezi’nde psikolog olarak çalışmaktayım. Aynı zamanda Allia Klinik Psikiyatri Merkezi’nde psikolog olarak çalışmaktayım. Bu doğrultuda eğitimini tamamlamış olduğum ekollerle çocuk ve ergenlerde psikoterapi hizmeti vermekteyim.

Çocukluk dönemi korkuları, kardeş kıskançlığı, parmak emme, tırnak yeme alt ıslatma, ayrılık, yas süreci gibi travmatik deneyimler alanındaki gelişmeleri takip etmekteyim. Aynı zamanda çocuklarda davranış bozuklukları alanındaki  alanındaki gelişmeleri yakından takip etmekteyim.

Merkezimizde bulunan diğer uzmanlara ekibimizden erişebilirsiniz.

İnstagram adresimizi ziyaret ettiniz mi? @enkomclinic

× Nasıl yardımcı olabiliriz?