Ergoterapist
İletişim Bilgileri
Phone: 0538 770 5594
Ergoterapist HÜLYA YAMAN
Ergoterapist
Skills
Duyu Bütünleme Terapisi100
Yeme Bozuklukları100

Uzmanlık Alanı: Ergoterapist

Eğitim: Biruni Üniversitesi- Ergoterapi Lisans Programı
Biruni Üniversitesi- Ergoterapi Yüksek Lisans Programı

Ergoterapist Hülya YAMAN, 2015 yılında Biruni Üniversitesi Ergoterapi Bölümüne tam burslu olarak başladığım lisans eğitimimi 2019 yılında tamamladım. Lisans mezuniyetimden sonra yurtdışında hem Litvanya’da hem de Bulgaristan’da çalışma imkanını deneyimledim ve tecrübe kazandım. Türkiye’de çok yeni bölüm olan Ergoterapiyi Avrupa ülkelerinde deneyimleyen çok az Ergoterapistlerden biriyim . 2020 yılında Biruni Üniversitesi Ergoterapi Yüksek Lisansıma başladım . Lisans eğitimim boyunca Ergoterapinin tüm alt disiplinlerinde hem zorunlu hem de gönüllü olarak staj yaptım .Bunlar Ornöram Fizik Tedavi Ve Rehabilitasyon Merkezi, Aktif Çocuklar Rehabilitasyon Merkezi, Bağcılar Engelliler Sarayı, AKDEM Fizik Tedavi Ve Rehabilitasyon Merkezi, Türkiye Spastik Çocuklar Vakfı, Dama Ergoterapi Merkezi ve Bahçelievler Huzurevidir.
Ayak Refleksoloji eğitimimi Dr.Öğr. Üyesi Başar ÖZTÜRK , Nöroplay Uygulayıcısı Eğitimimi Barış EKİNCİ ve Tummy Time eğitimimi Amerikan Pediartri Derneği Pathways’den aldım.
Prof. Dr. Hıfzı Özcan 8. Uluslararası Katılımlı Cerebral Palsy ve Gelişimsel Bozukluklar Kongresine ayrıca 2. Uluslararası Katılımlı Ergoterapi ve Rehabilitasyon Kongresine katıldım . Aynı zamanda çalışmam sözel bildiri olarak kabul almıştır.

Merkezimizde bulunan diğer uzmanlara ekibimizden erişebilirsiniz.

İnstagram adresimizi ziyaret ettiniz mi? @enkomclinic

× Nasıl yardımcı olabiliriz?