Kliniğimiz

İzmit Enkom Clinic

Merhaba, İzmit Enkom Clinic Dil, Konuşma ve Gelişim Merkezi olarak her yaştan bireye geniş bir yelpazede hizmet sunmaktayız. Merkezimiz Dil ve Konuşma Terapisti Nergis DENİZCİ ve Dil ve Konuşma Terapisti Enes CEYLAN tarafından Kandıra Sapağı’da kurulmuştur. Merkezimizde dil ve konuşma terapisi, duyu bütünleme, ergoterapi, özel eğitim ve psikoterapi hizmetleri vermekteyiz. Kliniğimize gelen danışanlarımıza geçerliği ve güvenirliği bilimsel olarak kanıtlanmış testler uygulamaktayız. Bireyin problemi tespit edildikten sonra bireye özgü terapi programıyla terapi süreci başlamaktadır. Yüz yüze ve online terapilerimizle terapi sürecini detaylı şekilde takip etmekteyiz. Ailelerden ve bireylerden aldığımız geri dönütleri sentezleyerek uyguladığımız yöntemleri şekillendirmekteyiz. Verilen ev çalışmaları güçlü terapist-aile iş birliği ile takip etmekteyiz.

Neden Enkom Clinic

İzmit'de alanlarında uzman dil ve konuşma terapisti, ergoterapist ve özel eğitim uzmanının inter-disipliner çalışma prensibi ile bir bütün şeklinde çalışarak danışanlarımızın en doğru noktaya en hızlı şekilde ulaşmasını hedeflemekteyiz.
Dil ve Konuşma Terapisi
Dil ve Konuşma Terapisi
Kocaeli İzmit Kandıra Sapağı bölgesinde 'Çocuğum konuşmuyor.', 'Çocuğumun dedikleri anlaşılmıyor.' , 'Çocuğum kekeliyor.' , 'Sesim sürekli kısık çıkıyor.' şikayetleri ile gelen ailelere hizmet vermekteyiz.
Ergoterapi
Ergoterapi
Kocaeli İzmit Kandıra Sapağı bölgesinde 'Çocuğumun dengesi çok zayıf.', 'Çocuğum sürekli düşüyor.' , 'Çocuğum sürekli sallanıyor.' , 'Çocuğum parmak ucunda yürüyor.' , 'Çocuğum sürekli ağzına bir şeyler sokuyor.' şikayetleri ile gelen ailelere hizmet vermekteyiz.
Özel Eğitim
Özel Eğitim
Kocaeli İzmit Kandıra Sapağı bölgesinde 'Çocuğum konuşmuyor.', 'Çocuğum okuyamıyor.' , 'Çocuğumun problem davranışı var.' , 'Çocuğum göz kontağı kurmuyor.' şikayetleri ile gelen ailelere hizmet vermekteyiz.
Psikoterapi
Psikoterapi
Kocaeli İzmit Kandıra Sapağı bölgesinde 'Çocuğum içine kapanık.', 'Çocuğum kendisine zarar veriyor.' , 'Çocuğum sürekli ağlıyor.' , 'Depresyona girdim.' , 'İnsanlarla iletişim kurmak istemiyorum.' şikayetleri ile gelen ailelere ve danışanlara hizmet vermekteyiz.
× Nasıl yardımcı olabiliriz?